Dnes je štvrtok 28. marec 2024, meniny má Soňa

Detail pracovnej ponuky č.8

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 29.5.2019 o 08:02 Skončila: 10.11.2019 o 08:02 (pred 1600 dňami)

Podlahár / Dlaždič So Znalosťou Nemčiny Do Švajčiarska
28 € / hodinu

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Stavebníctvo a reality Podlahár, dláždič
Miesto práce
Švajčiarsko
Švajčiarsko
Základná zložka hrubej mzdy 28 € / hodinu
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské bez maturity
Popis pracovnej ponuky Informácie o ponuke:
Pre nášho švajčiarského partnera hľadáme niekoľko skúsených podlahárov / dlaždičov so znalosťou nemeckého jazkyka na dlhodobú zákazku do Švajčiarska.

Ponúkaný plat netto: 32 CHF/hod. brutto + 15 CHF/ deň diéty
Požiadavky na zamestnanca:
- práca je vhodná pre technicky zdatných mužov s praxou s pokladaním podlahovej dlažby (keramika) min 2 roky
- vyučený v stavebnom odbore - výhodou
- znalosť nemeckého jazyka minimálne na mierne pokročilej úrovni
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Pokladanie keramickej podlahovej dlažby v novostavbách.
Benefity:
- nadštandartné platové ohodnotenie
- zabezpečené ubytovanie a pracovné víza
- asistencia počas vycestovania zo
strany Mobile Personnel bezplatne.
Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu je potrebné nám preposlať životopis v nemeckom jazyku na náš email : info@mobilepersonnel.eu